Ne mým jménem! Dívky protestují proti Femen, které na veřejnosti …

Ne mým jménem! Dívky protestují proti Femen, které na veřejnosti odhalují svá prsa a močí v katedrálách. Krávy si taky nezahalí vemena

Močení v katedrálách, útoky na kněze i biskupy, urážení věřících, znesvěcování sošek Jezulátka, ničení křížů na památku obětí bolševického hladomoru na Ukrajině, toť činnost ukrajinského „ženského“ hnutí Femen. Média pro tyto výtržnice často používají výraz „bojovnice“, „rebelky“, nebo „aktivistky“ a jejich kulturní barbarství pak označují za „protesty“. Femen se zaměřují hlavně na nenávistné projevy vůči křesťanským hodnotám a křesťanství obecně.

Polská dívčí katolická organizace Kobiety dla Narodu se rozhodla uspořádat kampaň na odpor vůči osobování si práva mluvit za ženy výtržnicemi z Femen. Na Facebooku vznikla stránka Christian Women against Femen, kde se nejprve polské dívky fotily s transparenty proti Femen. Stránka, momentálně čítající jedenáct tisíc podporovatelů, se však časem stala mezinárodní - a tak tu najdeme vzkazy dívek a žen z celé Evropy, USA a dokonce i třeba Turecka.

Začalo to dívkami z Polska proti Femen...


Přidaly se holky z Francie, Rakouska, Maďarska, Itálie, Brazílie, Švédska, USA i Ukrajiny.

Aktualizace:

A protože jste hodní, přidávám svůj:

 

Přec vás nesmím okrást o svůj post k Femenům.

 

http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz

/titulek EUportal.cz/

2151 čtenářů | 

|  

Via: euportal.parlamentnilisty.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~HKorX$5mR

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply