Neue Zürcher Zeitung: В Україні немає “армії повій” – NewsMarket

Новини України. 12 червня. Люди радітимуть футболу, і у них не буде часу на секс.

FEMEN воюють проти рольових гендерних моделей

У цьому переконаний Маркіян Лубківський, директор Євро-2012 в Україні, повідомляє Neue Zürcher Zeitung.

"В такому дусі він висловився незадовго до початку турніру, коли намагався умовити ЗМІ проголосити мораторій на негативні новини до кінця футбольного свята. У першу чергу Україна поставала в непривабливому світлі через повідомлення про те, як влада країни поводиться з лідером опозиції Юлією Тимошенко, що відбуває термін у в'язниці.

Однак у міру наближення великої події почастішали повідомлення про те, що до чемпіонату Європи готуються не тільки натовпи футбольних фанатів, а й армія повій. Так у фокус потрапила тема, яку офіційний Київ охоче прибирає з очей геть", - пише Neue Zürcher Zeitung.

"Уже багато років українська жіноча організація "Фемен" за допомогою своїх скандальних кампаній звертає увагу на те, що чемпіонат Європи спричинить істотне посилення проституції і зміцнить імідж українок як дівчат легкої поведінки", - продовжує автор.

"За допомогою своїх акцій жінки з "Фемен" воюють проти рольових гендерних моделей, як і раніше глибоко вкорінених в українському суспільстві".

"Що стосується проституції, то з урахуванням поширених в Україні злиднів вона найчастіше є актом відчаю жінок, що родом, наприклад, із сільської місцевості, де складно знайти роботу. Йдеться про ті випадки, коли жінки приймають рішення самі, а не потрапляють в руки кримінальних організацій. Такі правозахисні організації, як La Strada, ведуть важку боротьбу проти торгівлі людьми", - пише автор.

Згідно з оцінкою представника київської неурядової організації HIV/AIDS Alliance, в Україні працюють від 60 тис. до 90 тис. повій.

"Це набагато більше за офіційну оцінку приблизно в 12 тис.", - відзначає автор.

Джерело: Neue Zürcher Zeitung; Переклад: Іnopressa

Via: newsmarket.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~F3vWF$17e

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply