OGROMNY KRYZYS MĘSKOŚCI

OGROMNY KRYZYS MĘSKOŚCI

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-12-26

Stowarzyszenie Sojusz Generalny Przeciw Rasizmowi i na Rzecz Tożsamości Francuskiej i Chrześcijańskiej (AGRIF) złożyło skargę, domagając się rozpoczęcia postępowania karnego przeciwko aktywistkom z Femen. Francuzi domagają się wyciągnięcia konsekwencji prawnych względem feministek, faworyzowanych przez rządzącą lewicę.

Członkowie stowarzyszenia podkreślają, że okres świąteczny jest już od lat we Francji czasem antychrześcijańskiej histerii. Podobnie jest i w tym roku. Bluźniercze wybryki, często tłumaczone „prawem” artystycznej ekspresji, są szeroko nagłaśniane. Dotyczy to także bluźnierstw, profanacji i ataków dokonywanych przez Femen.

Jak czytamy w oświadczeniu AGRIF, „grupa Femen – wspierana przez lewicę kulturalną (…) – dokonała jeszcze jednej profanacji wewnątrz kościoła Świętej Magdaleny. Proboszcz parafii złożył skargę na policji”. Dodatkową skargę złożyli członkowie stowarzyszenia. Rozpoczęli akcję zbierania podpisów pod petycję wzywającą do rozwiązania grupy regularnie łamiącej prawo. Wykroczenia te są jednak tolerowane przez lewicowe władze, bowiem ich celem są katolicy.

FLC
pch24.pl

Możesz przeskoczyć na koniec i zostawić odpowiedź. Pingi w tej chwili nie są dozwolone.

Via: wirtualnapolonia.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~O8Hng$4de

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply