Олександра Шевченко: Дірка від бублика вам, а не Шевченко!

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

05 вересня 2012, 15:09

Активістка жіночого руху FEMEN та ідеолог крестоповалу Інна Шевченко зважаючи на посилений тиск СБУ та РПЦ була вивезена організацією FEMEN з території України.

Протягом двох тижнів після київського крестоповалу Інна знаходилася під цілодобовим зовнішнім спостереженням, а подвір'я її будинку був окупований співробітниками СБУ. На раді організації було прийнято рішення, не чекаючи арешту, евакуювати активістку Шевченка в Париж для продовження роботи. Під покровом української ночі Інна покинула квартиру через балкон і, діставшись на автомобілях з відривом від переслідувачів, до міста Коростень Житомирської області благополучно сіла в потяг Київ-Варшава.

У Варшаві Інна записала звернення до кресторубів всієї Русі із закликом з подвійним запалом виривати дерев'яні хрестоподібні скалки з багатостраждального тіла її.

Відео можна переглянути тут https://vimeo.com/48286823

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~xrOSN$1aG

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply