Олександра Шевченко: FEMEN бере Тимошенко на поруки.

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

18 серпня 2011, 13:53

Відкрите звернення жіночого руху FEMEN до судді Печерського районного суду Родіону Кірєєву про взяття на поруки організацією Юлії Тимошенко.

Жіночий рух FEMEN приєднується до параду поручителів, бажаючих взяти на себе тягар опіки над Юлією Тимошенко та вимагає звільнити Тигрюлю з клітки на поруки організації.

Протягом усього строку, на який буде взято Тимошенко на поруки рух FEMEN гарантує матеріальну допомогу підопічній, виділивши їй щомісячну допомогу в розмірі студентської стипендії, а також місце у гуртожитку КПІ. Рух виступає гарантом систематичної явки засідань суду, надавши Юлії Володимирівні проїздні на всі види громадського транспорту. У програму перевиховання Юлії входитимуть активна участь у топлес-протестах та інші форми громадсько-соціального навантаження.

FEMEN запевняє пана Кірєєва у своїй здатності створити підопічній умови куди більш нестерпні, ніж перебування у VIP-камері Лук'янівського СІЗО. Через це, рух вважає свою кандидатуру на роль опікуна Тимошенко оптимальною з огляду на задачі, поставлені перед Кірєєвим паном Януковичем та його священною адміністрацією.

  •   Рубрика: 
  • Політика
  •   Тема: 
  • Справа проти Тимошенко

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~rOZab$2G

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply