Олександра Шевченко: FEMEN Germany

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

25 жовтня 2012, 13:42

Активістки FEMEN-Germany пред'явили претензії концерну IKEA і атакували гіпермаркет компанії в Гамбурзі. Приводом для протесту стала шовіністична політика шведської компанії IKEA, що проявила себе в останньому каталозі меблів призначеному для Саудівської Аравії. Йдучи на зустріч дикому вахабітського режимові саудитів, фірма IKEA "адаптувала" свій каталог під антижіночі норми шаріату і за допомогою Photoshop видалила з нього всі зображення жінок і дівчаток. Ісламістські нафто-долари концерн IKEA поставив вище загальнолюдських принципів свободи і рівності, вступивши в союз недостойний компанії скандинавського походження.

Враховуючи фашистське минуле власника IKEA пана Інгвара Кампрада, FEMEN-Germany розцінює даний каталог не як безневинну маркетингову помилку, а як прояв світогляду власника компанії і його ставлення до прав жінок.

"Нас не зітреш! Ми існуємо!" – Заявляють активістки FEMEN і звертаються до світової громадськості із закликом бойкотувати продукцію IKEA.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~J0mJY$1p8

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply