Олександра Шевченко: FEMEN loves Italy

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

06 лютого 2012, 23:26

Вчора була в ефірі найпопулярнішого італійського недільного шоу "Chiambretti Sunday show". Нашим опонентами були італійський порно-актор Рокко Сіфреді, що зміг вимовити лише кілька невиразних речень та облізлий мачо, що кричав про те, що місце жінок на кухні рівно до того моменту, поки я не виплеснула йому в обличчя гарячий чай. Вже добу моя сторінка у ФБ розривається від повідомлень від італійців, які просять вибачення за чоловіків, що були на програмі. Дописувачі висловлюють сором за те, що українки можуть подумати, що усі італійці такі ж тупі пітекантропи-шовіністи, як учасники шоу. Наша сторінка на ФБ поповнилась кількома тисячами італійських прихильників руху http://www.facebook.com/Femen.UA

Цікаво, коли ж почнуть каятися українці, що заявляли про неминучу ненависть католиків-італійців після мого прориву на площу святого Петра у Ватикані?

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~lC2Wk$WK

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply