Олександра Шевченко: FEMEN – це початок арабської весни

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

28 червня 2013, 11:34

Щоденне примусове роздягання у присутності чоловіків-тюремників, примусове публічне вилучення зі статевих органів засобів особистої гігієни, побиття, ночівлі на закривавленій підлозі, насильницькі поява на засіданнях суду в паранджі, ось далеко неповний перелік умов утримання активісток FEMEN у в'язниці Тунісу. Про ці та інші прийоми фізичного і психологічного тиску на політичних ув'язнених в країні, де перемогла "арабська весна" повідали екс-в'язні численим журналістам присутнім сьогодні в центрі підготовки секстремісток FEMEN у Парижі. Наведені фактори насильства, посилені абсолютною ізоляцією від світу спонукали активісток обмовити себе на останньому апеляційному суді заради якнайшвидшого звільнення. Йдеться про слова жалю про скоєне, виголошені під час вчорашнього засідання ісламістського суду.

Маргарит, Полін і Жозефін принесли соратницям свої вибачення за страх і тимчасову слабкість, проявлені на суді і в присутності журналістів запевнили своїх колег у відданості ідеям секстремізму.

Історія з в'язнями FEMEN розкриває світу огидну картину стрімкої ісламізації Тунісу і рух ісламістського режиму в бік шаріатизаціі права. Вже сьогодні разом з активістками FEMEN у тюремній камері відбувають багаторічні терміни жінки за дикими шаріатскими звинуваченнями: носіння надмірно коротких спідниць, зрада чоловікові.

Звільнення активісток стало наслідком жорсткої кампанії тиску FEMEN на світових лідерів і на владу Тунісу.

Ідея FREE FEMEN була донесена до президента США Барака Обами

канцлера Німеччини Ангели Меркель

президента Франції Франсуа Олланда

а також до ісламістських правителів Тунісу прем'єр-міністра Алі Лараеда

і президента Монсефа Марзукі

Звільнення трьох активісток FEMEN з туніського полону стало лише проміжною перемогою, головною ж місією туніської кампанії FEMEN було і залишається звільнення Аміни Тайлер.

FEMEN мають намір у стократ посилити тиск на туніську владу і світових лідерів для звільнення з в'язниці своєї туніської активістки Аміни!

Туніська експедиція FEMEN стане початком кінця ісламізації Магрибу та розворушить жіночу арабську весну!

FREE AMINA!

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~44X3c$3QN

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply