Олександра Шевченко: FEMEN вимагає від міністра МВС України Захарченко В.Ю. приставити до активістів руху цілодобову охорону

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

18 серпня 2013, 11:30

FEMEN вимагає від міністра МВС України Захарченко В.Ю. приставити до активістів руху цілодобову охорону зважаючи на вчорашній напад на активістів FEMEN, що став вже п'ятим у низці кривавих розправ над активом руху.

FEMEN сподіваються, що такий захід стане ефективніше імітації розслідувань атак постфактум і дозволить схопити агресорів на гарячому.

В іншому випадку активістам FEMEN загрожує смертельна небезпека, відповідальність за яку неминуче ляже на силові структури України.

17 серпня в Одесі сталося чергове варварське побиття активістів FEMEN українськими спецслужбами.

Вчора близько 21.00 вечора в місті Одеса на лідера FEMEN Ганну Гуцол, активістку Олександру Шевченко і консультанта руху Віктора Святського напали співробітники українських спецслужб і жорстоко побили. Активісти FEMEN були перехоплені групою людей на виході з під'їзду одного з Одеських будинків. Напад було скоєно за відпрацьованою схемою: співробітники спецслужб вели попередній нагляд за активістами і вибравши зручний момент вчинили напад. Жорстоко побивши активістів FEMEN, злочинці зникли на автомобілі з водієм, що чекав своїх колег віддалік від місця скоєння злочину.

Всі 3 члени руху FEMEN були госпіталізовані службою швидкої допомоги і доставлені до Шевченківського райвідділу міліції Одеси для пояснень у кримінальній справі про напад і побиття.

Жіночий рух FEMEN нагадує, що кілька тижнів тому лідер руху Анна Гуцол піддалася нападам і була побита спецслужбами в одному з київських кафе, також один з консультантів FEMEN Віктор Святский був жорстоко побитий співробітниками спецслужб, 3 активістки FEMEN разом з російським фотожурналістом Дмитром Костюковим були побиті спецслужбами, викрадені і насильно утримувалися співробітниками міліції в одному з відділень.

Безперервні фізичні знущання над активістами FEMEN в Україні – це політичний тиск, здійснюваний злочинним урядом диктаторського держави.

FEMEN заявляє, що систематичні атаки проти членів руху організовані українською владою і здійснені за допомогою спецслужб з метою припинити діяльність жіночого руху FEMEN в диктаторських країнах, таких як Росія, Білорусь, Україна.

FEMEN закликає демократичну Європу допомогти протистояти кровожерливій ​​диктаторській машині на території пострадянських країн.

Руки геть від FEMEN!

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~sgjlY$40i

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply