Олександра Шевченко: Феміда також з цицьками

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

17 травня 2012, 16:07

Сьогодні о 12.30 Шевченківський районний суд міста Києва визнав незаконним порушення кримінальної справи на чотирьох активісток FEMEN за фактом захоплення дзвіниці Софії Київської та анулював справу через відсутність складу злочину.

Українська Феміда підтвердила законність топлес-протестів FEMEN з безкомпромісним формулюванням: "Аналізуючи дані наданих суду матеріалів, враховуючи те, що топлес-протест, як форма протесту під час громадянських акцій і мітингів не заборонена законом, а право особи висловлювати цивільний протест під час публічних громадянських акцій гарантоване ст. 39 Конституції України, суд прийшов до висновку, що на момент порушення кримінальної справи щодо Шевченко І.В., Авраменко М.І., Ждановой Я.А., Шевченко А.С. у слідчого не було достатніх законних підстав для порушення кримінальної справи, у зв'язку з чим постанова слідчого підлягає скасуванню, а скарга задоволенню. "

У той же час, українська прокуратура в черговий раз виявила свою замовну каральну природу, будучи інструментом розправи з інакомисленням, який клав болт як на закони, так і Конституцію України.

Нагадаємо, що документальний фільм про те, як FEMENки захоплювали дзвіницю Софії Київської, борючись із заборонами на аборти, є головним експонатом Бієнале 2012, що проходить в ці дні в Берліні.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Xic8a$wM

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply