Олександра Шевченко: Фото підготовки до антипутінської акції в день Хрещення Русі, що були конфісковані СБУ/ФСБ

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

02 серпня 2013, 14:49

СБУ викинули в інтернет фотографії підготовки до антипутінської акції FEMEN насильно вилучені у побитого фотографа The New York Times Дмитра Костюкова. Злив стався через провокаторів з партії Ляшка, які створюють антифеменівське, нібито народне ополчення http://shilova.org/content/view/1600/1/

Влада в черговий раз бездарно програла інформаційну кампанію проти FEMEN цього разу пов'язану з останнім візитом до Києва Путіна і Гундяєва.

Спрямована проти FEMEN бездарна інформаційна кампанія СБУ б'є сама по собі і по керівництву України, крім усього іншого доводячи всьому світу факт незаконного вилучення спецслужбами фотоматеріалу у відомого фотографа Дмитра Костюкова. Влада готує дешевий трюк, пов'язаний з фізичною розправою над активістками FEMEN руками нібито одержимих благородної люттю народних низів. Завдання – вивести з підозри в атаках спецслужби України, переформатувавши останніх з убивць в миротворців. Ось так в оточенні президента необмежений фінансовий ресурс мирно сусідить з організаційною та ідейної імпотенцією.

Як будь-яка пострадянська диктатура, українська звалиться від власної дурості і хуторянського примітивізму. Те що дозволено Брежнєву, не дозволено Януковичу.

Нагадаємо, що в перебігу тижня до і під час святкування 1025 річниці хрещення Русі активістки, помічники і лідер FEMEN піддалися нападам, побиттю і викрадення з боку ФСБ і СБУ.

Так, пізно увечері 24 липня був побитий близький до руху політолог Віктор Святский, був госпіталізований і до цих пір знаходиться на лікуванні в неврологічному відділенні однієї з Київських лікарень.

Вранці 27 липня в під'їзді власного будинку лідер руху Анна Гуцол піддалася нападу з боку ФСБ, також була викрадена собака Анни.

27 липня вдень три активістки FEMEN Олександра Шевченко, Оксана Шачко та Яна Жданова, а також фотожурналіст The New York Times Дмитро Костюков були жорстоко побиті біля під'їзду будинку однієї з активісток і викрадені спецслужбами України і Росії, що діяли в змові з українською міліцією. Викрадені провели ніч у райвідділі міліції, а 28 липня надвечір Оболонським судом були визнані винними у скоєнні сфальсифікованих злочинів і оштрафовані.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~DIwUV$3tl

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply