Олександра Шевченко: Kill Kirill (напад FEMEN на Патріарха Кирила) ВІДЕО

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

26 липня 2012, 11:29

На патріарха Кирила скоєно напад!

Секс-замах на попа Гундяєва було скоєно активісткою руху FEMEN Яною Ждановой у трапа особистого літака патріарха. Під час брифінгу з нагоди прильоту Гундяєва до Києва, Топлес терористка напала на блаженного з криками "Вийди геть!" з метою вчепитися пазурами в змучене постом і молитвою тіло праведника.

Акція FEMEN KILL KIRILL закликає до морального знищення рядженого покидька Гундяєва і всього сморідного путінського легіону єжи з ним.

FEMEN звинувачує нечистоплотного дідуся, по кличці Кирюха, в антидержавній діяльності по втягуванню України в евроазіопский "Ханаан", що загрожує Україні розпадом і громадянською війною.

FEMEN звинувачує Гундяєва у незаконному арешті антипутінський активісток, відданих ганебному судилищу, під крики божевільних кремлівських лицемірів.

  FEMEN позбавляє злодійкуватого московського попика морального права здійснювати повчальні візити у вільні від Євроазійського патріархального лайна європейські країни.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~pKDJA$1Kf

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply