Олександра Шевченко: Лідер FEMEN – персона нон грата в Росії

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

17 листопада 2012, 12:31

Лідер жіночого руху FEMEN Анна Гуцол, затримана напередодні співробітниками ФСБ і працівниками прикордонної служби РФ в пітерському аеропорту Пулково виселена з Росії. Aнні присвоїно статус персони нон грата з забороною на в'їзд на територію Росії на необмежений термін. Мотиви такого рішення путіноїди не озвучили. Анна провела ніч у камері і під конвоєм була доставлена на борт літака в Париж. FEMEN пояснює цей казус ссикливістю Кремля, який таким бездарним способом бажає захистити себе від протестів FEMEN.

Таким чином на сьогоднішній день нев'їздними на територію Росії оголошені лідер руху Анна Гуцол, три активістки FEMEN, учасниці акції на виборчій дільниці Путіна, що вчинили спробу вкрасти урну з "голосом" нині діючого президента. У FEMEN підозрюють, що подібні санкції застосовані також до натхненника всеросійського хрестоповала Інни Шевченко і до "патріарховбивці" Яни Жданової за атаку на Гундяєва в аеропорту Бориспіль (Kill Kirill).

FEMEN заявляє, що подібні заходи не змусять нас відмовитися від ідеї атакувати путінський режим на підконтрольних йому територіях.

Ви нас у двері, а ми – у вікно.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~lx1ZT$1sY

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply