Олександра Шевченко: На FEMEN здiйснена рейдерська атака! Клятi москалi! Перший пост без цицьок

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

28 квітня 2011, 16:57

Засцянi кремлівські матраци! Кремль, FEMEN не балалайка! На нас не зіграєш!

Автентичний український жіночий рух FEMEN вітає партію "Єдина Росія" з придбанням кишенькової жіночої організації RU_FEMEN. Щиро віримо, що дії російської підробки під FEMEN стануть реальною допомогою в справі обдурення російської молоді.

Сподіваємося, що й надалі рух RU_FEMEN буде виконавчо підстилати лівійським і кремлівським уродам свої м'які "матраци". FEMEN давно було відомо, що в політтехнологічних надрах єдиноросів зріє ідея використання політичного еротизму та інших винаходів FEMEN в інтересах Кремля.

Досить пригадати бездарні пропутінськi календарі студенток МГУ і інші загравання з форматом FEMEN (білі фартухи проти корупції). FEMEN пророкує вірусне поширення казенних псевдоFEMEN-рухів у тоталітарних країнах колишнього СРСР, особливо напередодні виборчих кампаній.

Також ми готові до інших форм рейдерських атак на бренд FEMEN, інформація про підготовку яких нами зараз вивчається. У даний момент український жіночий рух працює над створенням філій руху в ряді європейських демократичних столиць: Варшавi, Цюріху, Римi, а також Тель-Авівi і Ріо-де-Жанейро.

Новина про появу міжнародних відділень FEMEN буде виходити виключно від київської організації тому що FEMEN в першу чергу український жіночий рух. FEMEN закликає політично активних росіянок створювати філії FEMEN в Росії разом з нами, в обхід політичних кон'юнктурників.

Ми просимо всі чесні інформаційні агентства та новинні редакції ігнорувати дії цієї групи, не граючи на руку матрацним політтехнологіям Кремля.

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~acz1U$2U

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply