Олександра Шевченко: Нехай Тягнибок застрелиться в Лаврi

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

22 травня 2013, 15:49

Тільки що ангел Смерті FEMEN провів моно-протест на вівтарі Собору Паризької Богоматері на місці вчорашнього самогубства фашистського писаки. На секстремістцi з пістолетом був пророчий девіз "Фашизм, спочивай в пеклі!". Таким чином FEMEN закликає весь європейський нацизм в особі всіх своїх недогітлеров і напiвмуссоліні наслідувати приклад ультраправого старого Веннера і негайно покінчити з собою, тим самим назавжди самоусунутися з політичної арени Європи. Поспішайте, на жертовному вівтарі Нотр-дам де Парі не так багато місця! О! Та Ще ж є Лавра з Тягнибоком!

FEMEN закликає суспільство засудити аморальний вчинок маразматично діда, який виніс свій тухлий мозок на очах у півторатисячної аудиторії серед якої були жінки і діти! FEMEN закликає настоятеля собору провести інвентаризацію майна собору на предмет пошкоджень і подати до суду на лідера французьких націоналістів Марін ле Пен, гаряче підтримала цей публічний суїцид.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~6eFs9$2pe

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply