Олександра Шевченко: По рублю за Юлю!

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

14 жовтня 2011, 12:36

Фінансовий департамент жіночого руху FEMEN оголошує про відкриття електронного гаманця для збору коштів у населення з метою погашення боргу Тимошенко, призначеного правосуддям. Півтора мільярда – дрібниця, порівняно з радістю бачити на волі Юлю, чути дзвінкий сміх Шона і Жені, милуватися білосніжною посмішкою Олександра.

Банда пообіцяла закупити все той же газ, на зібрані народом гроші. Газ – тепло в наших будинках, Юля – тепло в серцях наших.

Якщо тобі не наплювати на долю демократії, якщо тобі є що сказати, а тобі не дають, якщо організаторів Печерського судилища ти готовий покусати за печерські сідалища, якщо тобі не шкода твоїх сраних копійок і ти готовий гордо жбурнути їх у жирну пику зека, тоді сміливо впрягайся! І хай допоможе нам свята Покрова! Не жмісь, в демократію вкладись! Слава Україні! Номер рахунку "u333759667216". ГЕРОЯМ СЛАВА!

  •   Рубрика: 
  • Політика
  •   Тема: 
  • Справа проти Тимошенко

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~8kUWc$1E

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply