Олександра Шевченко: Раби не грають у хокей!

Дівчата дякую, ви молодці, тут усі "гадають" як позбутися "рабського" типу мислення:) Не знаю чому це так вважається, мабуть багато асоціацій на те працює, але вихід є:) Не треба позбавлятися, та розплутувати клубок!:) Так людина згідно релігій – раб (иня) проявів себе (тут треба уточнити що це саме є), але треба згадати Хто це каже, та чи може людина відмовитись від цього. Згідно Слова – за життя ні, більш того ці прояви та користування ними оцінюється разом зі справами...

Гармонійне використання того що (дано як своє) для життєвих справ є м'яко кажучи є необхідним:) Але результат оцінюється (наприклад наскільки примножили мир) разом із використанням:) А ті хто вважають себе тільки рабами – претендують на роль того, Хто це каже:) Зрозуміло чому у рабстві – бо вважають себе вищими за людину. Світ дійсно врівноважений:)

Так що ви сьогодні в ролі музи побували:)

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~bkUVc$Ul

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply