Олександра Шевченко: Рогатому в пику!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Поки маргінальні недоумки зі Свободи чубляться із бандитською одеською партією Родіна, влада на чолі з Януковичем грабує всіх Вас – і україномовних, і російськомовних, і східняків, і західняків. Розкрученою темою на провладних українських каналах про начебто протистояння між львівянами і ветеранами ВІДВОЛІКАЮТЬ ВАШУ УВАГУ від корупції, ще більшого підвищення цін, тарифів та невиконанні владою передвиборчих обіцянок. Жодної влада не виконала і не планує виконувати!

Закликаємо Вас не вестись на провладні провокації щодо теми Львова, не відволікатись від псевдореформ влади та погіршення життя кожного громадянина при цій владі, а на зло владі і провокаторам об'єднатися і всім разом виходити 14 травня об 11-00 у своїх містах вимагати від влади виконання передвиборчих обіцянок та прийняття прозорого закону про вибори.Ми самі маємо контролювати і при потребі відкликати депутатів, міністрів, чиновників, суддів!
ПОБУДУЙМО ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО РАЗОМ!

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~imMse$2S

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply