Олександра Шевченко: Руки геть від порноакторки і матері!

Ця зухвалиця з тим права, що кожна людина може з своїм тілом робити, що їй заманиться. Щодо депутатів, то дізналися, що їм аж не до самовизначення людини, а наставляння, віддзеркалюючи свою власну позадність.

Чи заборонити випорожнення людини, бо це огидно? Та ні, скоріше заборонити радянські виходки і харчування, щоб огидно аж не стало. Не справа в цьому, що "українки" займаються порнографією, а що вони стануть статевими рабинями.

Явище порнухи буває закономірним в утисканих суспільствах. Де казармують чоловічої статі, там і пристуляють розпусні доми. Отож, суспільство солодунів, яке ніяк не терпить природну оголеність людини, бо це загроза самовладним зазіханням.

Імперсько-російська "культура" придається скоріше, щоб порнуху сприймати немов природно. Також явище фемінізму не конче походить від українського споду, бо українство походить від матріярхату. Звісно, теперішню Україну заглинули патріярхальні стихії.
Депутати б краще ганяли за Пінчуком і подібними фарисеями

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~ORioI$2s

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply