Олександра Шевченко: Суки,заберіть руки!!!

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

24 вересня 2012, 12:35

FEMEN ніколи не платив гроші активісткам за акції, таємне впровадження журналістки в організацію – фальшивка, всі заяви програми "Грошi" про рух – груба брехня і наклеп.

В кінці серпня до нас звернулася програма "Гроші" телеканалу 1 +1 в особі своєї журналістки Дарини Чиж з пропозицією взяти участь у спільному проекті журналістського розслідування про діяльність цивільних організацій в Україні. Ми погодилися, тому що це не перша співпраця з даною програмою, ми раніше з журналістами цієї програми проводили спільну нічну облаву на київських сутенерів. Для початку ми попросили журналістку надіслати сценарій сюжету про FEMEN. У своєму електронному листі від 9 вересня 2012 Дарина Чиж прислала нам попередній сценарій свого "таємного впровадження" в організацію, з детально прописаними синхронами і діалогами, частина з яких надалі увійшла в програму.

Цей лист прикріплений нижче.

Сценарій був нами видозмінений і з 11 по 18 вересня ми вели зйомки в Україні і у Франції.

В інтересах розслідування ми навмисно вступили в переговори з потенційними бажаючими замовити акції протесту, з метою виявлення політичних сил, практикуючих найм громадянських активістів у період парламентських виборів в Україні. Також, журналістка "Гроші" побажала брати участь в топлес-акціях FEMEN, щоб на власній шкірі відчути різницю між відношенням французької та української міліції до активісток руху. Понад те, нами були заплановані зйомки прихованою камерою в міліцейському відділку.

Бурхливий потік бесфактажного лайна, що вилився на нас в кінцевому варіанті програми, змусив рух оприлюднити справжню історію створення даного сюжету і зробити наступне офіційну заяву:

1. Організація FEMEN ніколи не платить активісткам за акції, всі учасниці руху беруть участь у протестах на добровільних та ідеологічних підставах.

2. Ніякої прихованої зйомки про організацію не було, всі сцени і діалоги постановочні.

3. Французький офіс FEMEN в Парижі і квартира для проживання активісток надані власниками театру в користування руху безкоштовно.

4. Переліт і проживання журналістки програми "Гроші" у Франції, були оплачені її програмою.

5. Журналістка Дарина Чиж не брала участь в акції FEMEN в Парижі.

6. Сума оренди київського офісу завищена в 2 рази.

7. FEMEN ніколи не приховували, що 4 організатора руху отримують матеріальну допомогу від організації, порядок сум становить від 4800 до 8000 гривень.

8. Джерелом доходів організації є приватні пожертвування і кошти з продажів одягу і аксесуарів під брендом FEMEN.

І того, всі відомості озвучені в програмі "Гроші" від 19 вересня 2012 року – вигадані, або свідомо гіпертрофовані. Так як ні один з закадрових коментарів не підкріплений документально, ми звинувачуємо програму "Грошi" в замовний сюжет про FEMEN і подаємо в суд на авторів програми за свідомий наклеп.

Тим, хто сумнівається в автентичності листа від Чиж, ми готові продемонструвати його на комп'ютері організації.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~NSKLf$1hA

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply