Олександра Шевченко: Тварюки продажні!

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

03 грудня 2011, 17:28

Мене дістало, що за 4 роки нашої діяльності основною претензією до нас є питання платні активісткам. А все через постпомаранчевий синдром влади та "опозиції" – купівлі голосів виборців, а згодом і їх підтримки на політичних акціях. Українці самі ж продають своє майбутнє, і недорого беруть. За деякими джерелами сьгодні на акції Яценюка "Україна без Януковича" мітингувальники отримали 80 гривень за 4 години стояння-махання біло-зеленими прапорцями.

Під час промови "натхненника" нової псевдоопозиції пана Арсенія активістки FEMEN, озброєні засобами хімічної обробки піддали "мітинг" антибактеріальній атаці. Необхідність профілактики продиктована вшивою природою гламурної опозиції, яка паразитує на злиднях українських студентів, пенсіонерів і безробітних, тисячами скуповуючи для майданного рабства. Дана ситуація рівногубительна як для покупця, так і для продавця політичної лояльності. Найм протестуючих прирівнює акції "Фронту Змін" до сходняків синьоносих гопників Олега Калашникова, ховаючи останню надію людей на справедливу альтернативу.

У такій ситуації, молодь отримує комерційне уявлення про особисту громадянську активність і не поповнює ряди чесних, але голодупих громадських організацій. Безапеляційність афганців, згуртованість чорнобильців, рішучість підприємців не повинні стати механізмом підкачки рейтингів всякого роду політичної педерастії. Активістки наїхали на псевдоактивістів, в обличчя обізвавши їх продажними тварюками. FEMEN розколов збіговисько надвоє. Половина продовжувала ліниво помахувати телескопічними вудками, а друга половина пішла за активістками, скандуючи їхні гасла: "Мочи паразитів!" І "Гади наймані!". FEMEN зазначає, що більшість мітингувальників – це діти до 18 років. А бюджет цього фарсу може досягати півмільйона доларів.

Хай живе народна революція без Яника, Яцека, Тимохи та інших тарганів!

Після закінчення акції активістки були безцеремонно заламані міліцією і відправлені в Шевченківське районне відділення міліції. Активісток рух відпустили під розписку до суду, який відбудеться в понеділок.

результати стички з "доблесной мілііциєй"

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~OM5hC$Cd

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply