Олександра Шевченко: Усі жінки – бляді.

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

06 жовтня 2011, 21:26

Так вважають чоловіки. Чоловіки продають жінок, роблячи з них повій (сутенери безпосередньо).Чоловіки хочуть легалізувати проституцію, аби "працювали" та фінансували державу (!), дякуючи за те, що поставила на панель. (депутати, державні сутенери).

Х... вам!

Я не віддам українок на заклання імпотентам-ідіотам, які тільки те й можуть, що гвалтувати за гроші! Жінок, Україну!

Ініційований рухом FEMEN, інтернет проект "Do You Want Me" отримав срібло на престижному міжнародному конкурсі "IAB MIXX Awards" у Нью-Йорку.

Спрямований на боротьбу з проституцією і секс-туризмом в переддень Євро-2012, проект "Do You Want Me", на замовлення FEMEN було розроблено інтернаціональною командою Grape / Ailove / VGNC.

Церемонія нагородження переможців відбулася 4 жовтня в готелі Crowne Plaza. Проект отримав приз в номінації "Single execution", категорія "Інтерактивне відео".

Мета проекту "Do You Want Me" – відучити чоловіків користуватися послугами секс-мафії і не спонсорувати кримінальну секс-індустрію, побудовану на кістках українських жінок.

Унікальність проекту полягає в тому, що він дозволяє фіксувати на веб-камеру клієнта в момент оплати секс-послуг. Клієнт бачить свою фотографію з грошима в руках на тлі звірств, що відбуваються за лаштунками секс-індустрії. Проект відповідає ідеології руху FEMEN, що закликає криміналізувати "клієнта проституції, який є ініціатором насильства над жінками та головним спонсором сексуальної експлуатації жінок.

Сайт проекту Do You Want Me – http://do-you-want.me/

MIXX Awards (www.mixx-awards.com) – це міжнародний конкурс кампаній і проектів в області інтерактивної реклами і маркетингу, який проводить Міжнародна асоціація інтерактивної реклами (Interactive Advertising Bureau, IAB). Переможцями IAB MIXX Awards стають команди і таланти, які піднімають інтерактивну рекламу на новий рівень.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~3eFs9$1x

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply