Олександра Шевченко: Відому голу єгиптянку не пустили в Париж на акцію FEMEN

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

15 грудня 2012, 17:23

Європейські спецслужби зупинили відому антіісламістскую активістку Алію Аль Махді в аеропорту дорогою в Париж на акцію FEMEN. Сьогодні вранці активістці без причин і пояснень двічі було відмовлено у вильоті зі Стокгольма в Париж. Алія планувала провести спільну акцію з FEMEN біля посольства Єгипту проти прийняття диктаторсько-шаріатської конституції президента Мурсі.

Сьогодні о 5 ранку при проходженні Алією реєстрації співробітники аеропорту оголосили їй, що її квиток анульовано авіакомпанією Lufthansa на питання про причини ануляціі квитка співробітники не могли дати відповідь і відправили розбиратися з авіакомпанією. Визнавши даний інцидент технічним казусом Алія купила другий авіаквиток в Париж у авіакомпанії Scandinavian airlines. Благополучно пройшовши реєстрацію, митний і паспортний контроль, Алія була зупинена співробітниками аеропорту перед самою посадкою в літак, їй наказали забрати свої речі із багажного відділення і видворили з будівлі аеропорту. Єдиним виразним "аргументом" працівників аеропорту була покупка квитків для Алії третьою особою!

Замість запланованої акції під посольством Єгипту в Парижі, FEMEN провели прес-конференцію присвячену даному інциденту, трактуючи ізоляцію єгипетської активістки як грубе порушення прав людини в Європі. Сама прес-конференція проходила в режимі тотального оточення активісток FEMEN паризької поліцією, які витіснили дівчат з території, прилеглої до будівлі єгипетського посольства.

FEMEN вимагає від керівництва Європейського Союзу провести розслідування за фактом грубого перешкоджання правозахисній діяльності відомої активістки і блогера Альі Аль Махді.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~7ic9a$1zn

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply