Олександра Шевченко: Янукович “має” Конституцію за повію.

Олександра Шевченко:

Олександро, мене гарні жіночі груди не лякають (взагалі незрозуміло ЧОМУ у вас виникло таке питання), але потрібно вміти відрізняти красу грудей матері, що кормить дитину, від сексуальності грудей дівчини (при цьому їм далеко не завжди треба бути оголеними) і тим паче від ваших намагань привернути увагу демонстративно оголюючись. Ваші акції, там де ви в драних колготах вихиляєтесь з розставленими ногами нічого спільного з материнством не мають.

А стояти попід дорогою з оголеними грудьми і кричати "Україна не бордель!" – виглядає як мітинг повій, що не задоволені життям. Проведіть опитування серед людей і ви побачите, що подібна ассоціація виникає у більшості людей. Якщо ви цього не розумієте і не можете привернути до себе увагу нічим іншим ніж оголеним тілом, то мені більше нічого вам сказати.

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~72ega$38

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply