Олександра Шевченко: Живими нас не взяти!

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

17 лютого 2012, 18:07

Сьогодні в пресі з'явилася інформація з посиланням на прес-службу МВС про відкриття кримінальної справи на активісток руху FEMEN за акцію на балконі резиденції посла Індії в Києві 18 січня 2012 року. Порушено кримінальні справи за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу Україні, а також злочину, передбаченого ч. 2 ст. 338 (Наруга над державними символами) Кримінального кодексу Україні.

Нагадаємо, 18 січня жіночий рух FEMEN атакували резиденцію посла Індії в знак протесту проти образливих висловлювань МЗС Індії на адресу жінок України, Росії і Киргизстану. МЗС Індії рекомендував своїм дипломатичним представництвам у країнах СНД ретельно перевіряти громадянок вказаних держав при видачі віз, з причини їх схильності до заняття проституцією.

FEMEN визнав образливими подібні заяви на адресу жінок і захопив балкон резиденції посла Індії.

FEMEN заявляє про ідіотичність мотивів кримінальної справи і наполягає на своєму недоторканому праві проводити мирні акції протесту, де завгодно і коли завгодно, як заповідав нам Великий Ганді.

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Hi0bD$ZV

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply