Олександра Шевченко: Звернення до журналістів

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

27 вересня 2012, 18:43

Дорогі друзі журналісти!

Звертаємо вашу увагу на той факт, що телекомпанія "1 +1", зусиллями програми "Гроші" і ТСН-Тиждень, веде замовну інформаційну кампанію, мета якої дискредитація жіночого руху FEMEN.

Ніколи не будуючи ілюзій з приводу рівня української журналістики, ми все-таки вражені некритичним ставленням деяких видань, що передрукували цю грошову мерзоту.

Звертаємо вашу увагу на фактичну неспроможність і кричущу вульгарність сюжетів, поданих під соусом журналістських розслідувань. Просимо вас вмикати професійні та моральні фільтри перед поширенням подібних новин, що як мінімум, має на увазі попереднє знайомство з матеріалом, його структурою і доказової частиною. Відсутність реальних фактів штовхнуло авторів заказухи в обійми найдурніших інсинуацій, в стилі одкровень анонімів і привільного домислювання.

Верхом медіа-аферизму є епізод в програмі Алли Мазур ТСН-Тиждень від 23 вересня 2012 року, де під час репортажу з Франції про відкриття офісу FEMEN в Парижі журналістка 1 +1 Ольга Мальчевська бере інтерв'ю у журналістки 1 +1 Дарини Чиж, видаючи останню за новоспечену активістку FEMEN Марину. Ці та інші вульгарності стануть доказовою базою в ініційованому рухом FEMEN судовому розгляді.

У будь-якій цивілізованій країні подібна фабрикація сюжетів – це хрест на кар'єрі журналіста і репутації каналу.

Ваші FEMEN

Сюжет ТСН-Тиждень ("активістка" Марина на 02:43 минуты) – http://tsn.ua/video/video-novini/centr-pidgotovki-ekstremistok-vid-femen.html?page=1items=53218type=0

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Tv9CR$1i1

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply