Paris Moda Haftasına Femen damgası!

2014 bahar/yaz kreasyonlarının tanıtıldığı defile sırasında podyuma atlayan iki Femen üyesi korumalar tarafından zorlukla dışarı çıkarıldı.

Üstsüz protestolarıyla tanınan Femen üyeleri moda sektörünü eleştirmek amacıyla böyle bir eylem gerçekleştirdiklerini açıkladı.Femen üyeleri kadınların seks objesine dönüştürülmesine tepki gösterdi. O sırada podyumda yürüyen 18 yaşındaki model Hollie-May Saker, eylemciler tarafından engellenmek istendi. Ancak başarılı model, sert bir hareketle eylemciyi itti ve yürüyüşüne kaldığı yerden devam etti.Femen üyeleri podyumdan güçlükle uzaklaştırıldı.Femen, Brüksel Üniversitesi’nde konferansta konuşma yapan Belçika Başpiskoposu Andre Joseph Leonard’a sulu saldırıda bulundu.Femen grubu üyeleri Başpiskopos’un üzerine ellerindeki suları boşalttı. Ne yapacağını şaşıran Leonard ise sakinliğini bozmadı.Femen grubu üyeleri Başpiskopos’un üzerine ellerindeki suları boşalttı. Ne yapacağını şaşıran Leonard ise sakinliğini bozmadı.

 

baspiskopos-a-saldirdi-femen-eylem-1386235

baspiskopos-a-saldirdi-femen-eylem-1360284

baspiskopos-a-saldirdi-femen-eylem-1386234

baspiskopos-a-saldirdi-femen-eylem-1360289

baspiskopos-a-saldirdi-femen-eylem-1360288

baspiskopos-a-saldirdi-femen-eylem-1360287

Yorumlar

yorum2014 bahar/yaz kreasyonlarının tanıtıldığı defile sırasında podyuma atlayan iki Femen üyesi korumalar tarafından zorlukla dışarı çıkarıldı. Üstsüz protestolarıyla tanınan Femen üyeleri moda sektörünü eleştirmek amacıyla böyle bir eylem gerçekleştirdiklerini açıkladı.Femen üyeleri kadınların seks objesine dönüştürülmesine tepki gösterdi. O sırada podyumda yürüyen 18 yaşındaki model Hollie-May Saker, eylemciler tarafından engellenmek istendi. Ancak başarılı model, sert bir […]

Open all references in tabs: [1 - 8]

Via: yenibursa.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~JUCih$4Ew

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply