Półnagie kobiety krzyczały: fuck Euro – zobacz zdjęcia

dlaczego one się rozbierają?. Przez to zawsze się mylę i zamiast feministka nasuwa mi się na język prostytut..

odpowiedz

Za to powinien odpowiedziec rzad i Hanna

odpowiedz

A JA SIĘ PYTAM GDZIE BYŁY FEMINISTKI GDY PODWYŻSZANO WIEK EMERYTALNY KOBIET DO 67 LAT??? A JA SIĘ PYTAM GDZIE BYŁY FEMINISTKI GDY ODBIERANO KOBIETOM MATKOM BECIKOWE I PRAWO DO POWROTU DO PRACY,ALBO KIEDY ZAMYKANO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. DLACZEGO FEMINISTKI NIE WSPIERAJĄ RODZINY??? - BO NIERENTOWNE??? JA SIĘ PYTAM KIEDY BĘDZIECIE NAPRAWDĘ DZIAŁAĆ NA RZECZ KOBIET A NIE ZAJMOWAĆ SIĘ BZDURAMI - NP. DZIEŃ WAGINY, CZY MANIFY??? NIE CHCECIE RODZIĆ ? NIE CHCECIE BYĆ MATKAMI? Z TYM AKURAT NIE MA PROBLEMU!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

@LUPUS ^ Feministki nie walczą o emerytury ani o becikowe bo one nie rodzą dzieci. 90% feministek to lesbijki. Emeryturami też się nie przejmują bo większość czasu zajmuje im uganianie się za nowym "towarem"

odpowiedz

Dlaczego zawsze duze imprezy przyciagaja koorwy,zlodzieji i polglowkow ?

odpowiedz

Ten co robi tę fotkę przypomina mi pana B.

odpowiedz

Feministki jak przystało na kobiety nie myślą : tak to im przeszkadza sprowadzania kobiet do biustu i tyłka, a same jedyne co robią to pokazują tzytze przy każdej nadarzającej się okazji.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

@Mark Kerr ^ wspolczuje twojej matce...

odpowiedz

@kobieta ^ Ja współczuje Tobie że przy braku argumentów umiesz odwolywac sie do tak prymitywnych i dziecinnych obelg co zresztą jest już normą wśród feministek broniących swojego w 90% błędnego stanowiska

odpowiedz

PO 10 pał na gołą d... i POszły by do garów.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

@Wulkan ^ pod pręgierz kur.. i do burdelu psycholki....

odpowiedz

Głupie...lessby! Powinni z nimi zrobic tak jak na Ukrainie! Wyzwieźć do lasu, ogolić głowy i pomalować zielona farba..:)))

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

pokaż 6 wcześniejszych odpowiedzi

@as ^ A dlaczego one krzyczą...fak jełro? Co to za dialekt?

odpowiedz

@pin ^ To odmiana angielskiego, taka zukraizowana.

odpowiedz

@daniel ^ wstydż się koleś, brutalny bydlak z ciebie. przecież nie każda musi lubić fruwać na ptaszkach

odpowiedz

@daniel ^ Głupi Daniel i tyle

odpowiedz

@daniel ^ i jeszcze przyszyc kut...

odpowiedz

A CZY TAM BYŁA TEŻ SZCZUKA ??????????? POLSKA FEMINISTKA NR.1

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

@LEŚNY LUDEK ^ NIE BO NIKT BY JEJ NIE CHCIAŁ OGLĄDAĆ , TO POTWÓR NIE KOBIETA

odpowiedz

@LEŚNY LUDEK ^ A co ona mogłaby pokazać?

odpowiedz

@LEŚNY LUDEK ^ ~LEŚNY LUDEK~ Ona nie jest Polką. Szczuka znaczy szczupak PO rosyjsku

odpowiedz

to juz jest jakas plaga z tym obnazaniem wzietym rodem z Zachodu - co kibole czy irlandzcy czy angielscy to bez koszulek i zdejmuja gacie lub biegaja nago bo im goraco po piwie.

odpowiedz

Poszukiwaczki sponsorów, szkoda słów i uwagi...

odpowiedz

tak myślę, że te feministki i po prostu feministki, mają chyba coś nie tak z rozumem. tak naprawdę nie wiadomo o co im chodzi. Wyskakują gołe i szukają sensacji. Domagają się właściwie diabli wiedzą czego. Nigdy "klarownie" żadna się nie wypowiedziała. Ale jak z chłopem to chętnie by, czemu nie. To takie udawanie na pokaz nie wiadomo dla kogo. Ni to baba ni chłop. Nie wiedzą z kim "trzymają" jest to zwykła durnota. To tak jak lekarz postawił diagnozę dla Szwejka. "kompletna tępota umysłowa i wrodzony kretynizm"

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

@wiesiek ^ To, że masz problemy ze zrozumieniem bardziej złożonych komunikatów to już nie problem feministek, ale twój i powinieneś coś z tym zrobić jak najszybciej. Na pocieszenie dodam, że nie jesteś w tym osamotniony. Ba! jesteś w większości. 77% Polaków nie rozumie słowa pisanego (za Polska The Times). To by wyjaśniało dlaczego idee feministyczne traktowane są w naszym społeczeństwie tak wrogo - nie rozumiemy to nie lubimy, uważamy za zagrożenie bo to przecie nie znane, a od wieki wieków tak było i dobrze było. Tak, tak zaścianek polski ma się dobrze

odpowiedz

@eh ^ eh-skrytykowałeś/aś gościa i tyle,w sumie nic nie wniosłeś,żadnych argumentów na poparcie swojej krytyki i o tym właśnie mówi Wiesiek.Czytanie z zrozumieniem dotyczy wszystkich ,Ciebie z całym szacunkiem również.Pozdrawiam

odpowiedz

@mario ^ Wybacz, ale nie zamierzam dyskutować ze stwierdzeniami typu: ni to baba ni chłop, mają coś z rozumem. jak to żadnych argumentów? Pan wiesiek uraczył to forum swoimi złotymi myślami o tym jak to nie rozumie o co chodzi feministkom bo się nigdy "klarownie" nie wypowiedziały. No nie rozumie postulatów feminizmu bo ma problemy ze zrozumieniem słowa pisanego. Na dowód podaję dane - 77% Polaków też nie rozumie. U wieśka ten analfabetyzm funkcjonalny jest widoczny gołym okiem (składnia, słownictwo)

odpowiedz

@mario ^ Podejrzewam, że wiesiek to facet w okolicach 50-tki. Połowa osób powyżej 50 r. ż. ma nawet problemy ze zrozumieniem wiadomości telewizyjnych (z badań Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu)

odpowiedz

KAŻDA FEMINA TO DOMINA. DAJCIE IM ZAZNAĆ TEJ SATYSFAKCJI PRZEEDE WSZYSTKIM W SEKSIE I BĘDZIE PO PROBLEMIE. ONE PO PROSTU ALBO POCHODZĄ Z DYSFUNKCYJNYCH RODZIN ALBO MIAŁY ZŁĄ JAKOŚĆ DOŚWIADCZEŃ NA POZIOMIE INICJACJI. WSZAK CHAMÓW CI U NAS DOSTATEK

odpowiedz

pewnie sobie pomacali 😀

odpowiedz

Jak mawiają Rosjanie "nudy na pudy", wielka mi rzecz cycki. Są odrażające i powinny zanikać zaraz po karmieniu. Pieprzony "atawizm"

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

@zachary ^ Cycki to przede wszystkim tłuszcz.

odpowiedz

@zachary ^ w ostateczności dla uparciuchów mogły by po laktacji odrosnąć ale gdzieś na na plecach

odpowiedz

Słabo znają angielski - chciały zapewne zareklamować swoje usługi.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

@Glaurung ^ PO-Tuskopland nie boi się ni Bogani ludzi których krzywdzą może się do mnich zapiszesz i będziesz odbierał chleb i leki ludziom, a dasz im igrzyska za te pieniądze

odpowiedz

@Olga ^ Jeszcze raz po polsku, bo nie wiem o co Ci chodzi. Za chleb i leki każdy powinien płacić sam i mógłby na to mieć, gdyby nie horrendalnie wysokie podatki i inne obciążenia. A od Partii Okrągłostołowej PO-PiS-SLD-PSL-RPP-SP-PJN mnie nie wyzywaj.

odpowiedz

tak właśnie się protestuje przeciw bezrobociu i biedzie

odpowiedz

paska i lać to tałatajstwo

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

@gość ^ Popieram, zwykłe rozwydrzone pannice, kojarzą mi się z tirówkami na drodze, fuj!

odpowiedz

Jak krzyczały " f..k euro" to zalatywało rosyjskim akcentem. Kiepsko z ich angielskim. 🙂
Naga kobieta jest piękna, a w tym przypadku czułem niesmak.

odpowiedz

A gdzie Kazia Szczuka. Przegapiła imprezę ? Szkoda. To taka mundra niewiasta.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

@ok ^ Moze i dobrze ze Szczuki nie bylo ,bo jakby pokazala swoje cyce to by ludziom moglo sie zebrac na wymioty!

odpowiedz

@ok ^ PO-Tuskoland nie boi się ni Boga ni ludzi których krzywdzą może się do nich zapiszesz i będziesz odbierał chleb i leki ludziom, a dasz im igrzyska za te pieniądze -Olga

odpowiedz

Via: wiadomosci.wp.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~p9YcL$188

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply