Polonahé feministky vtrhly na módní přehlídku: Dostaly do nosu od …

Paris Fashion Week narušil nepříjemný incident. Jednu z přehlídek narušily dvě aktivistky z feministického hnutí FEMEN. Jedna z nich přiběhla k právě předvádějící modelce Hollie-May Saker, chytla ji za ruku a snažila se jí vyhrnout sukni. Modelka se křičícími protestujícími ale zastrašit nenechala. Když se snažila aktivistce vysmýknout, praštila ji. Podle serveru DailyMail se trefila dokonce přímo do nosu. Lítost ale od křehké blondýnky rozhodně nečekejte.Šílené polonahé feministky: Upálily Barbie na kříži!Nahý atentát na Putina! Angela Merkel se zhrozila, prezident se bavilSkandál u voleb v Itálii: Berlusconiho napadly nahé feministky!


Nejkocka 2013

"Ta děvka mi zničila vystoupení a k tomu mi do obličeje strkala svoje kozy!" nešetřila kritikou Hollie-May. "Praštila jsem ji omylem, když jsem se snažila uvolnit z jejího sevření. (...) Nejraději bych je z mola osobně vykopla obě, protože mi zničily oblíbenou přehlídku," dodává.

Feministky vtrhly na přehlídku návrhářky Niny Ricci. Na tělech měly napsány slogany "módní diktaterror" a "módní fašismus". Podle vyjádření skupiny FEMEN ženy přehlídku narušily, aby daly najevo nesouhlas s vykořisťováním žen v módním průmyslu.
Feministka přiběhla k modelce Hollie-May Saker a snažila se jí vyhrnout sukni.

Open all references in tabs: [1 - 6]

Via: blesk.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~EwQ26$4Ez

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply