Protest "Femen" w hiszpańskim parlamencie

To cała meistreamowa Europe. Właśnie wróciłem z Madrytu. Na deptaku wieczorem pełno ładnych, młodych kobiet, skąpo ubranych, z czego część sprawia wrażenie, że zapomniała się w ogóle ubrać. Liczne pary męsko-męskie spacerujące za rączkę, czasem całujące się. Obrzydliwe. Sodomia i Gomoria!!!

Tak kraj katolicki przeistoczył się w raj dla homosiów, transwestytów, itp. Jak nie przepędzimy lewaków to przyznanie się do heteroseksualizmu wkrótce będzie wstydliwe. Mąż i żona przeciwnych płci stanie się zaplutym reakcjonizmem.
Wiecie jaka jest definicja alkoholizmu wg WHO. Alkoholik to ten co pije znacząco więcej niż inni członkowie jego środowiska. Tzn Irańczyk, który uraczy się browarkiem raz na tydzień albo Rusek z Syberii, który ładuje 0,7 spirytu dziennie, obaj są alkoholikami.
Tak będzie z seksem. Jak się okaże, że znaczna część społeczeństwa dybie na dzieci to Europa przyjmie, że to norma i zalegalizuje to. Potem zoofilia, koprofagia itd.

odpowiedz

Via: wiadomosci.wp.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~xOZab$4Iw

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply