Protiislámský průvod FEMEN v Paříži

Ženské hnutí FEMEN otevřelo svou kancelář v Paříži. Obnažené aktivistky prošly muslimskou čtvrtí a svůj průvod doprovodily feministickými a protiislámskými hesly. Akce upoutala pozornost velkého množství novinářů. Kromě toho hlídalo dívky s hesly Muslimové, svlékejte se a FEMEN, to je nový feminismus, velké množství policistů.

Francouzská kancelář tohoto hnutí bude cvičit sexextrémistky pro akce na území Evropské unie a kyjevská kancelář bude připravovat sexextremistky pro práci v pásmu zvýšeného rizika – v zemích SNS. V nejbližší době hodlá hnutí FEMEN otevřít svá zastupitelství v New Yorku, Montrealu a San Paolu, v budoucnu má být vytvořena odbočka na území Izraele. Ta bude připravovat akce v pásmu Blízkého východu, - oznamuje FEMEN.

Via: czech.ruvr.ru


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~zkUVc$1e6

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply