Проти бурі та цунамі – голими грудями

У вівторок 30 жовтня учасниця міжнародного руху FEMEN Інна Шевченко оголила груди в ефірі каналу CNN. Такий вчинок вона здійснила на знак протесту проти урагану Сенді, що лютує на східному узбережжі США, повідомляють ряд ЗМІ.

В ефір телеканалу Інну Шевченко покликали висловити свою позицію з приводу майбутніх виборів у США а також про місце жінок в політиці. Та FEMEN-істка несподівано почала викрикувати “Ні урагану Сенді!” і під час цього оголила свої груди.

“FEMEN категорично проти усіх природних та неприродних катаклізмів, і урагану Сенді зокрема, – прокоментувала Інна Шевченко свої дії, – Ми проти ураганів, цунамі, повеней, вивержень вулканів, аварій на атомних станціях, вибухів метану, ми проти кінця світу. А мовчати “Фемен” не буде, нам ніхто не зможе закрити “рота” – наша позиція чітка і публічна. Ні урагану Сенді!”

Нагадаємо, у Інни Шевченко є сестра Олександра та зведений брат Андрій.

UaReview

Via: simya.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~EAAAi$1rs

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply