Путіну сподобалася акція "Фемен", хоча він не дуже розчув, що … – Інтерфакс

Президент РФ Володимир Путін заявив, що йому було відомо про заплановану на ярмарку в Ганновері акцію представниць групи "Фемен", і вона йому сподобалася.

"Щодо акції, вона мені сподобалася. В принципі, ми знали, що така акція готується. Подякуйте українським дівчатам, вони вам допомагають розкрутити ярмарок", - заявив В.Путін на прес-конференції в Ганновері.

Він наголосив, що без таких акцій інтерес до щорічного Ганноверського ярмарку був би менший. "Що вони там кричали, чесно кажучи, я не дуже розчув, бо сек'юриті працюють дуже жорстко. Такі здоровані навалилися на дівчат. Це, мені здається, неправильно, можна було б м'якше з ними поводитися", - сказав В.Путін.

Він зазначив, що в акціях "Фемен" немає нічого нового. "Ми всі вже звикли до цих акцій, і нічого страшного я тут не бачу", - сказав президент.

Водночас він висловив сумнів стосовно того, що такі акції можуть слугувати політичним цілям.

"Якщо хтось хоче дискутувати з політичних питань, то краще це робити в одягненому вигляді, а не роздягатися. Роздягатися потрібно в інших місцях", - сказав В.Путін.

Via: ua.interfax.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~yoFFg$2ax

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply