Путіну сподобалася акція Femen: він попросив охорону …

Президент Росії Володимир Путін заявив, що йому було відомо про заплановану на ярмарку в Ганновері акцію представниць групи "Фемен" і вона йому сподобалася.

"Щодо акції, вона мені сподобалася. В принципі, ми знали. Що така акція готується. Скажіть спасибі українським дівчатам, вони вам допомагають розкрутити ярмарок", - заявив Путін на прес-конференції у Ганновері.

Він підкреслив, що без таких акцій інтерес до щорічного Ганноверського ярмарку був би менше.

"Що вони там кричали, чесно кажучи, я не розчув, тому що секьюріті працюють дуже жорстко. Такі здорові лоби навалилися на дівчат. Це, мені здається, неправильно, можна було б м’якше з ними поводитися", - сказав Путін.

Він зазначив, що в акціях "Фемен" немає нічого нового.

"Ми всі вже звикли до цих акцій, і нічого страшного я тут не бачу", - сказав президент.

В той же час він висловив сумнів щодо того, що подібні акції можуть служити політичним цілям.

"Якщо хтось хоче дискутувати з політичних питань, то краще це робити в одягненому вигляді, а не роздягатися. Роздягатися потрібно в інших місцях", - підкреслив Путін.

Інтерфакс-Україна

Via: fakty.ictv.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~sKoqX$2c1

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply