Скандал у Femen: відома туніська активістка Аміна Сбуі публічно …

Туніська активістка Аміна Сбуі відмовилася брати участь у русі, куди надходять сумнівні гроші.


Амина Сбуи

<!--  -->

Туніська активістка руху Femen Аміна Тайлер Сбуі публічно відмовилася від приналежності до цього жіночого руху. Дівчина в інтерв'ю Al Huffington Post звинуватила колишніх подруг у боротьбі в ісламофобії та приховуванні джерел фінансування своєї діяльності.

"Я не хочу, щоб моє ім'я асоціювалося з цією організацією, - сказала Аміна. - Я спершу не змогла розібратися з їхніми акціями, під час яких вони кричали "Аміна Акбар!", "Фемен" Акбар!" перед посольством Тунісу у Франції і спалили перед мечеттю в Парижі прапор салафітського угруповання. Це ображає мусульман та всіх моїх близьких".

"Я не знаю джерел фінансування руху. Я кілька разів запитувала Інну (Шевченко - лідер Femen), але вона не дала мені чітких відповідей. Я не хочу брати участь в русі, куди надходять сумнівні гроші..." - цитує слова Аміни РИА "Новости".

На початку серпня після трохи більше двох місяців тюремного ув'язнення Аміна Тайлер була випущена з-під варти, повідомляє ИТАР-ТАСС. І відразу ж знялася оголеною, протестуючи "проти фальшивої моделі ісламістської "демократії", що запроваджується владою Тунісу і закликає до революційного повалення ісламізму". Про це повідомляла прес-служба Femen, на сайті організації були опубліковані і знімки Аміни.

19-річна Тайлер була затримана поліцією 19 травня у туніському місті Кайруан після того, як вона нанесла напис "FEMEN" на стіну мечеті, де у той день проходив конгрес ісламістів. За даними слідства, вона збиралася провести топлес-акцію біля центральної міської мечеті на підтримку прав жінок, але була затримана. В активістки при обшуку виявили перцевий балончик і пред'явили звинувачення у вандалізмі і порушенні громадського порядку.

Їй загрожує до двох років позбавлення волі. Суд вирішив звільнити Аміну з-під варти до початку судового процесу. Дівчина отримала широку популярність після того, як виклала в інтернеті власні фотографії топлес. На тілі активістки було написано: "Моє тіло належить тільки мені. Плювала я на вашу мораль". За таку поведінку ісламісти заочно засудили Аміну до смерті. За матеріалами: РИА Новости

Читайте також:

Три активістки руху Femen звільнені з туніської в'язниці

У Тунісі трьох європейських активісток FEMEN засудили до 4 місяців в'язниці

Заарештованим у Тунісі активісткам FEMEN загрожує півроку в'язниці, лідера руху депортовано в Україну

У Києві напередодні святкування Хрещення Русі "професійно" побили політолога FEMENOpen all references in tabs: [1 - 6]

Via: dt.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~nH46T$41d

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply