Skandál ve Francii: Dvě polonahé ženy narušily muslimskou …

8 fotek

  • Feministky na muslimské přednášce - 3
  • Feministky na muslimské přednášce - 4
  • Feministky na muslimské přednášce - 5

Zobraz všechny fotky


Na muslimskou přednášku v Pointoise nedaleko Paříže, kterou vedli dva imámové (duchovní, učitelé koránu) vtrhly dvě polonahé ženy s nápisy na tělech. Narušená přednáška se týkala bití manželek podle Koránu. Dívky patří do feministické skupiny Femen, která je pro používání nahoty známá.

Po narušení přednášky vykřikovaly dívky do mikrofonu nejrůznější hesla a pomocí gest, (pěst nad hlavu) poukazovaly na svoji odhodlanost nenechat se nikým ovládat. Ostatně "nikdo mě nedonutí se podřídit" měly napsané přímo na kůži. Již zmínění imámové se výtržnicemi nenechali zaskočit a pokojně odešli pryč z pódia.

Vítězné jásání feministek však nemělo dlouhého trvání a jedna z nich byla v zápětí vynesena ochrankou. Druhá slečna se nenechala zpacifikovat tak rychle, proto do nebohé ženy členové ochranky opakovaně kopali. Bližší informace a detaily týkající se přednášky bohužel nejsou známé.
 

Via: prask.nova.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~O8Hng$6I2

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply