Стриптиз для Януковича

2012-01-12 17:25:44

Вчора спілкуюся з 67-річною жіночкою з села Вінницькі Хутори. У вівторок Любов Степанівна їде до Києва. Разом з компанією (також пенсіонерів) планують роздягнутися перед адміністрацією Президента України та перекрити там дорогу.

- Поки до нас не вийде Янукович з Азаровим, не підемо звідти! - каже серйозно пенсіонерка.

Таким чином Любов Степанівна разом із сусідами планують відстоювати свої права. У 1998 році у 500 колгоспників господарства імені Шевченка, що у їхньому селі, незаконно видурили пайову землю. Люди 12 років тягаються по судах. Безрезультатно.

- Ви знаєте, навіть і не чекали, що те роздягання так добре вирішує справи! - зауважує жінка. Натякає на випадок, що стався 10 січня, коли двоє її сусідів роздягнулися в приймальні прокурора Вінниччини. Той спочатку не хотів зустрічатися з селянами. Проте, після півторагодинного стриптизу пенсіонерів, все ж таки їх прийняв. Ще й до всього викликав до себе слідчого, який веде справу по колгоспу ім. Шевченка.

- Прокурор пообіцяв, що особисто займеться нашим питанням. Всі відповіді вишле із своїм особистим підписом, - радіє обманута колгоспниця.

Наскільки я зрозуміла, роздягання перед чиновниками — тепер найсуттєвіший спосіб відстоювання правди. Ним тепер не гребують і літні люди. Питаю у них, чи не перехопили ініціативу від дівчат з організації "Фемен"?

- А що це таке? Про таке ніколи не чула, - дивується Любов Степанівна.

Розмовляю з одним із дідусів, що роздягалися для прокурора. 74-річний Василь Євсейович дивує вже мене:

- Я вже п'ять років роздягаюся! - спокійно каже. - Спочатку перед судами, коли не хотіли приймати рішення. Тепер тут. Про ніяке "Фемен" не знаю.

От, якби разом з селянами до адміністрації прийшли дівчата з "Фемен"! І то стане маленьким поштовхом для вирішення проблеми обдурених колгоспників не лише у селі Вінницькі Хутори!?

 

 

 

 

 

 
+3

Via: gazeta.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~RoFFg$OF

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply