Takvim’den Ayşe Arman’a ‘soyun’ çağ…

ATV ve Hüseyin Çelik üzerinden devam eden dekolte tartışmasına Takvim gazetesi de dahil oldu. Sabah'ın adeta seferberlik ilan ettiği dekolte krizinde takviye kuvvet olarak devreye giren Takvim eski hasmı Ayşe Arman'ı hedef alan sürmanşetiyle dikkat çekti.

TAKVİM AYŞE ARMAN'IN SOYUNMASINI İSTEDİ!

Arman'ın olay olan dekolteli elbiseyi giyerek Gözde Kansu ile yaptığı röportaja bir hayli bozulduğu anlaşılan Takvim Hürriyet yazarına seslendi ve Femen grubu gibi soyunması çağrısında bulundu. Ayşe Arman'ın daha önce de defalarca farklı kıyafetler giyerek ilginç işlere imza attığını hatırlatan Takvim "sadece Femen kaldı" dedi.

“Femen soyun Ayşe” diyen Takvim’in haberinde şu ifadelere yer verildi:

“Ayşe Arman, röportajlarını yaparken kılıktan kılığa girdi. Okuyucular, Arman’ın Femen’le de buluşmasını önerdi. O grupla da ‘Çıplak görüşmesi’ni tavsiye etti.

Hürriyet’in “binbir kılıklı” kızı Ayşe Arman, ‘sözde dekolte krizine!’ el attı. Atv’deki ‘Veliaht’ programından ‘iyi sunamadığı için gönderilen’ Gözde Kansu ile röportaj yaptı. Ancak Kansu’nun kıyafetini de giymeyi unutmadı. Hatta TAKVİM’in yazıişleri toplantısında Arman’ın böyle bir fırsatı kaçırmayacağı konuşuldu. Ayşe’nin bu davranışı ‘Top 10 kıyafeti’ni akla getirdi. Arman, İran’a gitti, ‘Kırmızı çarşaf’ giydi, İstanbul’da türban takıp, başörtülü kadınların yaşadıkları sorunları araştırdı.

Manken gibi podyuma çıktı, polis üniforması giyip işkenceci oldu. Mutfağa girdi ‘Gazeteci olmasaydım, aşçı olurdum’ dedi. Dansçı giysisiyle poz verdi. Tüm bunların yanında Ayşe Arman’ın son yıllarda ‘kıyafetli’ dizi röportajlarına, bir yenisini daha eklemesi istendi. Kadın hakları savunucusu ünlü Ukraynalı aktivist grup Femen ile söyleşi yapıp onlar gibi soyunması önerildi.”

Via: haberand.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~toFFg$4Jz

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply