Topless w hiszpańskim parlamencie

2013-10-09 15:56
Źródło:

Informacyjna Agencja Radiowa

Trzy aktywistki organizacji feministycznej Femen protestowały w loży dla publiczności przeciwko zaostrzeniu przepisow dotyczących aborcji. Projekt, opracowywany w Ministerstwie Sprawiedliwości, ma być najostrzejszy w Europie. Jego autorzy nie wykluczają, że zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu.

Od dwóch lat w Hiszpanii obowiązuje najbardziej liberalne w historii prawo dopuszczające aborcję. Zabieg można wykonać do 14. tygodnia ciąży i bez uzasadniania powodów decyzji. W skrajnych przypadkach nieletnie mogą usunąć ciążę bez wiedzy rodziców. Treść nowego projektu trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że będzie najostrzejszy z dotychczasowych, a powodem do usunięcia ciąży nie będzie nawet zniekształcenie płodu. Aborcja jest święta - skandowały obnażone w parlamencie dziewczyny. Po kilku minutach zostały wyprowadzone z budynku. Jedynym poszkodowanym zajścia był deputowany Partii Ludowej Miguel Cortez, któremu na głowę spadł but jednej z protestujących, kiedy usiłowała przejść przez barierkę.

Informacyjna Agencja Radiowa/Ewa Wysocka-Barcelona/em/


Twój cel jest jasny: kształtowanie strategii biznesu oraz zdobycie wymarzonej pracy jako dyrektor strategiczny. Udowodnij pracodawcy, że posiadasz szeroką wiedzę z zakresu finansów, jak i praktyki biznesowej.
Studiuj z CIMA i zdobądź tytuł CGMA®

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułu

Topless w hiszpańskim parlamencie Autor: ~rebeliant80   2013-10-10 04:48
Lewacka dzicz

Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: bankier.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~N239D$4QJ

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply