У FEMEN кажуть, що їх активісток били і возили в морг

Одну з активісток руху FEMEN Анну Большакову під час затримання в Донецьку били по обличчю.

Про це повідомляє прес-служба руху з посиланням на активістку Олександру Шевченко.

Як ідеться в повідомленні, 16 червня о 01.05 активістки FEMEN вийшли на зв'язок з моргу калінінської лікарні Донецька, куди вони були доправлені працівниками СБУ для медичного огляду на предмет відсутності побоїв.

"Активістки FEMEN провели на допиті, під моральним тиском і без зв'язку із зовнішнім світом близько 9 годин. Там їм на донбаському жаргоні пояснили мотиви їх затримання. На саркастичне питання Олександри: "Ви що, за Януковича злякалися?", один з обормотів красномовно відповів: "Нам пох…й Янукович, ми Рената охороняємо", - стверджують у прес-службі.

За її інформацією, після допитів та моргу дівчат вивезли вночі на донецький залізничний вокзал.

Крім того, в русі заявляють, що з настанням Євро-2012 штаб руху знаходиться під постійним зовнішнім спостереженням СБУ, а телефони лідерів організації систематично прослуховуються.

Як повідомлялося, в п'ятницю прес-служба FEMEN заявила про зникнення своїх активісток у Донецьку.

У той же час, в прес-службі ГУМВС в Донецькій області заявили, що дівчата були виявлені недалеко від "Донбас Арени" і запрошені до Ворошилівського райвідділу міліції, а після дачі необхідних пояснень покинули райвідділ.

Все про: Донецьк, міліція

Via: pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~oFBjR$1B1

This entry was posted in RU and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply