У FEMEN стверджують, що міліція блокувала їхній офіс у Києві

У FEMEN стверджують, що міліція блокувала офіс цієї організації в Києві після історії зі спиляним поклонним хрестом у центрі столиці.

Про це йдеться на сайті руху.

"Після порушення Головним управлінням МВС у місті Києві кримінальної справи за спиляний хрест на майдані Незалежності міліція почала повномасштабне полювання на активісток FEMEN. Усю ніч київський офіс FEMEN по вулиці Михайлівська, 21 був блокований співробітниками спецпідрозділу МВС", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, 17 серпня вранці активістки FEMEN спиляли бензопилою і повалили поклонний хрест у центрі Києва недалеко від Міжнародного центру культури і мистецтв. Таким чином вони висловили підтримку учасницям групи Pussy Riot, яких засудили до двох років ув'язнення за "панк-молебень" у Храмі Христа Спасителя.

Міліція порушила кримінальну справу за фактом знесення поклонного хреста в центрі Києва за статтею "хуліганство", але наразі ніхто не затриманий.

В Українській православній церкві Московського патріархату засудили таку витівку і закликали ЗМІ та громадськість ігнорувати подібні акції.

У новині зустрічається:

Новини за темою

  • 09:46

    FEMENістку посадили на 15 діб за напад на патріарха  

  • 15:17

    FEMENістки влаштували "Арабський марафон" у Лондоні. ФОТОРЕПОРТАЖ  

  • 14:02

    Міліція порушила справу за фактом пошкодження хреста активістками Femen  

Виступати на підтримку Фемен після такої витівки, як зрізання хреста в пам"ять розстріляних ЧК людей, жодна нормальна людина не може.
Записи ж на їхню підтримку на цьому форумі роблять проплачені тролі.

Поява україномовних тролів є саме по собі цікавим явищем. Невже в школі ФСБ почали викладати українську??

18.08.2012 14:28

Осуджувати "витівки" дівчат теж жодна нормальна людина не може (бо якось не по-християнськи)... Хіба що з заздрості, що немає чого показати???

18.08.2012 14:40

FEMEN - безперечно мають рацію. Якщо церква починає влаштовувати судилища над своїми віруюючими, які прийшли у храм Божий (нехай не втому вигляді і не з "потрібним" настроєм), то навіщо нам така церква... Здавалось, язичницькі часи давно минули, а догоджати "жрецям" потрібно і досі, тому що тільки з ними "спілкується Бог"...

18.08.2012 12:10

Цікаво, як чоловіки зможуть "ігнорувати" такий протест... Навіть геї знають, чию "цицьку" вини ссали...

18.08.2012 11:40

Open all references in tabs: [1 - 4]

Via: ukrinform.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~IllLH$1Vd

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply