У Києві напередодні святкування Хрещення Русі побили …

Напередодні офіційного візиту до Києва президента РФ Володимира Путіна, патріарха РПЦ Кирила побили політолога жіночого руху Femen. За інформацією організації, Святського били з погрозами розправитися у той же спосіб з активістками руху у разі спроб перешкодити святкуванню Хрещення Русі.


Виктор Святский

<!--  -->

У Києві в районі вулиці Михайлівської, на якій розташований офіс Femen, 24 липня в період з 22 до 23 години вечора був побитий політолог руху Віктор Святський. Про це повідомила прес-служба організації.

"З побитим обличчям, підозрою на перелом нижньої щелепи, вибитими зубами, великою втратою крові Віктор був доставлений до лікарні машиною швидкої допомоги", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Femen, Святського били з погрозами розправитися у той же спосіб з активістками руху в разі спроб перешкодити офіційному візиту до Києва президента Росії Володимира Путіна і патріарха РПЦ Кирила.

- Патріарх Кирило приїде до Києва на спеціальному бронепоїзді

"Прибулі співробітники міліції констатували роботу професіоналів з метою залякати, адже нічого з матеріальних цінностей вкрадено не було і стиль побиття кастетом не схожий на спортсменів-гопників", - відзначили у прес-службі.

В організації запевняють, що протягом декількох днів співробітники спецслужб безперервно переслідували невідомих широкій публіці чоловіків-працівників Femen. Так, "попередні бесіди" були проведені з дизайнером і програмістом руху. У цих діях активістки підозрюють "не тільки СБУ, але і ФСБ, і КДБ".

"Femen впевнено заявляє, що замах на вбивство близького до організації політолога є виключно бандитсько-державним актом залякування активісток напередодні священного зльоту пострадянських диктаторів, очолюваного КГБістом у рясі", - підкреслили у русі.

Раніше повідомлялося, що представниці Femen засекретили свої плани щодо зустрічі патріарха Кирила і Путіна в Києві. За матеріалами: ZN.UA

Читайте також:

Франція надала притулок активістці Femen, що спиляла хрест у центрі Києва

Три активістки руху Femen звільнені з туніської в'язниці

На святкування 1025-річчя Хрещення Русі до Києва приїдуть президенти Росії, Молдови та Сербії

УПЦ Московського патріархату буде пускати на Володимирську гірку за запрошеннямиOpen all references in tabs: [1 - 8]

Via: dt.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~6KDKA$3n4

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply