У Москві троє дівчат роздяглися на виборчій дільниці

МЗС України перевіряє, чи є серед затриманих дівчат українка.

У неділю, 14 вересня, на дільниці 105 у Москві троє дівчат роздяглися, вигукуючи Слава Україні! Про це на своїй сторінці в ЖЖ повідомив Ilya Varlamov.

"Дівчата роздяглися і почали кричати Слава Україні. Хто провів акцію, поки невідомо. Фемен? Серед затриманих 26-річна Юлія Іванова, 23-річна Христина Васько і 21-річна Маргарита Винокурова", - написав він.

У МЗС України перевіряють інформацію про те, що серед трьох дівчат є громадянка України.

"Ми вже знаємо про цей інцидент. Поки підтвердити або спростувати інформацію про те, що серед дівчат була громадянка України, не можемо. Триває перевірка", - повідомили в МЗС.

Як повідомлялося, сьогодні в Росії стартував єдиний день голосування: глав регіонів вибирають відразу в 30 з 85 регіонів. Також вибори до місцевого парламенту і міських рад вперше за російським законодавством проходять у Криму.

За даними ЦВК РФ, вибори охоплюють 75 мільйонів виборців. По всій Росії 14 вересня працюватимуть 64 тисячі виборчих дільниць.

Via: ua.korrespondent.net


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~qTbAK$5Nk

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply