Ukrajinské exhibicionistky zorganizovaly akci na ruských …

ÚDAJE O PRŮBĚHU HLASOVÁNÍ A O VOLEBNÍ ÚČASTI BUDOU V REŽIMU ON-LINE DOSTUPNÉ NA STRÁNCE „HLASU RUSKA“ OD 00:00 HODIN MOSKEVSKÉHO ČASU.

Členky ukrajinského ženského hnutí Femen zorganizovaly akci ve volebním okrsku v budově Akademie věd RF, kde také hlasoval prezidentský kandidát Vladimír Putin.

Tři mladé ženy se svlékly do půl těla a začaly skandovat protivládní hesla. Všechny tři byly posléze zadrženy příslušníky pořádkových sil a dopraveny do policejní cely, kde dojde k právnímu ohodnocení jejich činu.

Aktivistky ukrajinského hnutí Femen pravidelně organizují protestní akce nejen na Ukrajině, ale po celém světě. Akce Femen jsou klasifikovány jako „extrémní exhibicionismus“. Některé HSP toto hnutí chybně charakterizují jako feministické, byť samotné jeho členky ho za feministické nepovažují.

PŘEDBĚŽNÉ VÝSLEDKY HLASOVÁNÍ BUDOU NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH „HLASU RUSKA“ V REŽIMU ON-LINE OD 21:00 MOSKEVSKÉHO ČASU.

Via: czech.ruvr.ru


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~fb6eS$cq

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply