Ukraynalı Femen Kızları soyunuyor erkekler izliyor….!

Ukraynalı Femen Kızları soyunuyor erkekler izliyor....!

Ukraynalı kızlar kendilerini reklam etmenin kolay yolunu bulmuşlar. Hem "Ukrayna Genelev değil" diyorlar, hem de çırılçıplak soyunarak dünya erkeklerinin aklını karıştırıyorlar.

Femen kızlarının bu durumu, protesto mu, reklam mı bilinmiyor. Ancak reklam olma olasılığı hayli yüksek.

Ukrayna sokaklarında podyumda gezer gibi dolaşan Ukraynalı kızların dünya erkeklerini cesaretlendirdiği bir gerçek.

Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç'in ülkesindeki turizmi hareketlendirmek için “ Ukraynalı kadınların güzelliğini öne çıkarmayı” hedeflediği biliniyor. Ancak Ukrayna'daki mafya olgusu Ukrayna Turizmi'ni önemli ölçüde tedirgin ediyor.

Evlenmek ve eğlenmek için Ukrayna'ya giden erkeklerin tüm paraları ellerinden alındığı gibi, evlerin bodrum katlarına hapsedildikleri, ülkelerindeki ailelerinden fidye istenildiğine dair hikayeleri dinleyen erkekler, korkudan Ukraynalı kızlardan uzak duruyor.

Sadece Türk erkeklerinin güvenli olarak evlenmesine imkan sağlayabilse bile binlerce Türk erkeğinin Ukrayna'ya para yağdıracağını düşünüyorum.

Ukrayna bu konuda ciddi çalışma yapamıyor. Femen kızlarını soyundurarak kızlarının ne kadar güzel ve rahat oldukları mesajını veriyor. Hatta Femen kızlarının verdiği mesaj evlilikten çok fuhuş sektörünün iştahını kabartıyor. Bu durum, orta vadede Ukraynalı kızların psikolojilerini bozarak ilerleyen yaşlarda depresyona girmelerini tetikleyebilir. Toplu intiharlara sebebiyet verebilir.

Femen kızlarının çırılçıplak soyunarak göğüs reklamı yapmaları ve vücutlarını teşhir etmeleri bir tür cinsel fantezi reklamı yerine de geçebilir.

Femen kızlarının "Ukrayna Genelev değil, Ukrayna'ya gel maç izle 100 dolara da Ukraynalı bir fahişe ile seviş ve ülkene dön" türü açıklamaları tam olarak adres veriyor.

O zaman Femen Ukrayna devletinin ekonomik projesi anlamına da gelebilir.

Eğer Femen kızları Ukrayna devletinin bir tür ekonomik programı ise, turizm ve tanıtım amacı taşıyorsa; tanıtım da başarılı olduklarını söyleyebilirim.

Ancak sağlıklı bir toplum olduklarını ve olacaklarını söylemek zor...

Alman Deutsche Welle kanalının haberine göre, Yanukoviç, Polonya ile ev sahipliği yapacakları Euro 2012 Futbol Şampiyonasına değinerek, “Euro 2012 ve kestane ağaçlarının yanı sıra, kadınların güzelliğinin de Ukrayna’yı turistler için cazip kılan unsurlardan biri olduğunu” belirtmişti.

RIA Novosti’de yer alan ifadesine göre Yanukovic, “Ukrayna’yı hayata geçirmek için, kestane ağaçlarının çiçek vermeye ve Kyiv ile Ukraynalı kadınların soyunmaya başladığı zaman gözlerinizi açmanız yeterli. Bu güzelliği görmek büyüleyici” dedi.

Sarf ettiği sözlerle cinsel ayrımcılık eleştirilerine hedef olan Yanukovic için, Reuters’dan Chrystia Freeland şu yorumu getirdi:

“Politik doğruluk henüz Ukrayna’ya uğramadı... Ancak, Ukrayna kadınının güzelliğinden haberdar edilmek yine de iyi bir şey” dedi

Ukraynalı sosyolog Tamara Matsenyuk, Yanukoviç’in kadınları nesne olarak göstererek cinsel ayrımcılık yaptığını savunurken, Harkov’daki Alternatif Toplum adlı vakfın başkanı Mariya Yasenovskaya da, Yanukoviç’in sözlerinin Ukrayna’da devletin cinsiyet eşitliği konusundaki politikasının yansıması olduğunu öne sürdü.

Halbuki Ukrayna, Türkiye ile ilişkilerini güçlendirse ve ülkedeki yasal boşlukları, güven zafiyetini giderse, tüm dünyadan turist akınına uğrar...

Ukrayna ekonomisini ayağa kaldıracak en büyük güç, evlilik turizmidir.

Fuhuş değil...

Ukrayna güzel kızlarına huzur ve mutluluk vermelidir. Ukrayna kızlarına biçilen fahişe rolü inciticidir...

Sayın Yanukoviç'i bu konu üzerinde düşünmeye davet ediyorum...

Bazen liderler doğruyu çok yakınlarında olmasına rağmen göremiyorlar...

Yeniden ve bir kez daha iddia ediyorum:

Ukrayna'yı ve Ukrayna ekonomisini kurtaracak en büyük güç 'evlilik turizmi'dir...


Ukrayna Evlilik Sitesi:

http://www.ukrainesingles.net

(*) ÜCRETSİZ HOSTİNG : 2 GB Hosting Web Alanı + 10 GB Bantwith + 5 Farklı Site Yayınla... Com Net Org - Com.tr Alan Adı Tescili (*) HABER SİTELERİNE VE KURUMSAL ŞİRKETLERE ÖZEL HOSTING - DEDICATED SERVER...

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Ukraynalı Femen Kızları soyunuyor erkekler izliyor....!
  2. İzmirli Gazetecilerin yüzü neden gülmüyor?
  3. İzmir'i Melih Gökçek kurtarabilir mi?
  4. İlker Başbuğ şehitler için neden site açmadı?
  5. İskender Pala'nın gizli sırlarını deşifre ediyorum!
  6. Ersu Hızır ve Ferda Eser'e cevap hakkı doğdu..
  7. Aziz Kocaoğlu Müsiad'ı, Koçali AL Kocaoğlu'nu NEDEN öptü!
  8. Atilla Sertel'in görevi başsağlığı ve kınama mesajı yayınlamak!
  9. Ak Parti, CHP, Tayyip Erdoğan, Aziz Kocaoğlu ve Kılıçdaroğlu okusun!
  10. Hilal Cebeci Sabah saat 4.30 telefonla aradı

Via: yerelgundem.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~dW54j$Rv

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply