Ukrayna’yı sokağa döken tecavüz dehşeti!.. (Huawei 152)

Ukrayna'yı sokağa döken tecavüz dehşeti!.. (Huawei 152)

Üst düzey bürokratın 3 oğlu, bir kızı işkence yaparak tecavüz etti.Bununla da kalmayıp tecavüz ettikleri kızı benzinle yaktı.

Babaları araya girip zanlılar serbest kalınca Ukrayna sokaklara döküldü.
Ülkemizde üstsüz gösteri yapıp sınırdışı edilen FEMEN üyeleri yarı çıplak hükümet binasını bastı.Halkta FEMEN'e destek verince serbest bırakılan zanlılar tekrar tutuklandı.

OLAY NASIL OLDU?

Ukrayna’da ikisi üst düzey bürokrat çocuğu üç kişinin 18 yaşındaki genç bir kıza yaptıkları, halkı sokaklara döktü. Genç kıza tecavüz eden, boğmaya çalışan ve ardından üzerine benzin dökerek yakan üç gencin, babalarının baskısıyla serbest bırakıldı. Halk sokağa düşünce saldırganlar yeniden tutuklandı.

Ukrayna'yı sarsan dehşet verici olay Nikolayev kasabasında 9 Mart gecesi başladı. Bölge yöneticisinin oğlu Maksim Prisyajnikov (23), bölge savcısının oğlu Artyon Pogosyan (21) ve arkadaşları Yevgeniy Krasnoşek (23), kafede tanıştıkları Oksana Makar’ı (18) evde partiye çağırdı. İçilen içkilerin de, etkisiyle üçlü çete, Oksana’ya önce tecavüz etti. İşledikleri suçun farkına varan üç genç erkek, paniğe kapılarak genç kızı elektrik kablosuyla boğarak öldürmeye çalıştı. Bir saat sonra kızın öldüğünü zanneden çete, Oksana’nın hareketsiz bedenini battaniyeye sarıp yakınlardaki bir inşaata taşıdı ve burada da üzerine benzin dökerek yaktı. Bütün bu vahşete rağmen Oksana, mucize eseri ölmedi. İniltilerini duyanlar polise haber verince, genç kız, tanınamaz derecede yanmış, bir elinin kemikleri erimiş, ancak canlı ve bilinci açık halde bulundu ve hastaneye kaldırıldı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre, hala konuşabilen genç kız, saldırganların isimlerini polise bildirdi. Polis üç saldırganı kısa sürede yakaladı. Ama saldırganlar daha iki saat geçmeden “delil yetersizliğinden” serbest bırakıldı. Bunun üzerine vahşetin yaşandığı Nikolayev kasabasının halkı, savcılık binasını kuşatmaya aldı.

OKSANA TALİMATI
Nikolayev’deki isyanın büyümesi, başkent Kyiv’i de harekete geçirdi. Muhalefet konuyu meclise taşırken, Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç, sanıkların tekrar gözaltına alınması emrini verdi. Ukrayna Başsavcılığı’ndan ekipler Nikolayev kasabasına sevk edildi. İçişleri Bakanı Vitaliy Zaharçenko, “Feci suçu işleyen üç gençten ikisi ülkemizde altın gençlik olarak tabir edilen üst düzey memur çocuğu. Üç suçlu da tekrar gözaltına alındı. Yasaların öngördüğü en ağır biçimde cezalandırılacaklar” dedi.

Via: medyarazzi.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~vIKw8$lF

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply