В Україні з’явиться новий жіночий рух – «Анти-фемен», основу …

Депутат Дніпропетровської обласної ради, помічник лідера Радикальної партії Олега Ляшка Вікторія Шилова оголосила про створення громадського руху на противагу руху «Фемен». Про пише Радіо Свобода.

За її словами, рух «Анти-Фемен», який бере свій початок із Дніпропетровська, налічує вже понад 2 тисячі прихильників, в основному це жінки, понад 90% з яких є православними.

Як зазначила Шилова, «Анти-Фемен» поставила перед собою завдання «показати «Фемен», а головне – їхнім «господарям», хто на українській землі справжній господар, і що витівки «Фемен» терпіти в Україні не будуть».

«Те, що останнього разу витворяли «Фемен» при спилюванні хреста – ми очікували, що влада буде реагувати більш жорстко – це паплюження нашої людської гідності, православних цінностей, українського менталітету. Ми вирішили, що якщо немає в державі механізму, який зможе їх зупинити, ми їх зупинимо. Я буду взагалі вимагати позбавити їх українського громадянства», – зазначила Вікторія Шилова.

На її думку, дівчат з «Фемен» використовують «для підриву інформаційної безпеки країни, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, відвертої пропаганди гомосексуалізму, лесбійства, одностатевих шлюбів, знущання над православною вірою», і це «давно вимагає адекватної відповіді». Як зазначає Шилова, в учасників «Анти-Фемен» є свій план протидії акціям «Фемен», і обіцяє, що незабаром на сторінці новоствореного руху з’являться фотографії «справжніх диригентів «Фемен», які спонсорують цей рух». 

Via: pohlyad.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~moFFg$3th

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply