Włochy: Berlusconi napadnięty przez Femen

2013-02-24 14:30
Źródło:

Informacyjna Agencja Radiowa

"Basta Berlusconi" - z tym okrzykiem trzy młode półnagie kobiety otoczyły byłego premiera Włoch pod lokalem wyborczym, w którym głosował on około południa w Mediolanie. Silvio Berlusconi startuje w wyborach na czele swojej partii Lud Wolności. Zapewnia jednocześnie, że nie chce stanąć na czele rządu, lecz zadowoli się stanowiskiem ministra gospodarki

Kontestujące Berlusconiego dziewczęta należą do założonego na Ukrainie ruchu feministycznego Femen. Jedna jest Francuzką, pozostałe dwie przyjechały najprawdopodobniej ze wschodniej Europy. Wszystkie trzy zostały natychmiast zatrzymane przez policję i przewiezione na komisariat. Czekały one na byłego premiera z gołym torsem, mimo padającego obficie śniegu. Chciały zaprotestować przeciwko temu, jak traktuje on młode kobiety.

Komentując incydent Silvio Berlusconi oświadczył, że był to przykład bezmyślnego działania i nie można na to poradzić. Korzystając z konferencji prasowej w swoim klubie AC Milan, Berlusconi złamał wczoraj ciszę przedwyborczą, by zarzucić wymiarowi sprawiedliwości, że jest gorszy od mafii sycylijskiej. Zaatakował także kanclerz Angelę Merkel, swego następcę Mario Montiego oraz Unię Europejską.

M. Lehnert, Rzym/IAR/jp


Wypróbuj już dziś naszą niezawodną bezpieczną platformę inwestycyjną

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułu

Re: Włochy: Berlusconi napadnięty przez Femen Autor: ~Jędrek   2013-02-25 10:41
Autor: ~Moherito [84.226.64.*], 2013-02-24 22:38A co miał powiedzieć??Femen i wszystkie te ryczące Pusie "kontestujace" podobno pskoro to ryczace pusie to dlaczego pokazuja cycki a nie (..)
Włochy: Berlusconi napadnięty przez Femen Autor: ~Moherito   2013-02-24 22:38
A co miał powiedzieć??Femen i wszystkie te ryczące Pusie "kontestujace" podobno prawa "uciskanych" kobiet, niestety robia bardziej wrazenie tzw "rofesjonalistek sponsorowanyc (..)
Włochy: Berlusconi napadnięty przez Femen Autor: ~mi   2013-02-24 14:54
Mysle ,że koneser bunga bunga był raczej zadowolony z tej napasci .

Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: bankier.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~8jszF$2LQ

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply