Як Україна "відбілює" імідж перед Євро-2012

Кличко, Руслана, "Фемен" і Тимошенко. Це все, що європейці знають про Україну. Однак цьогоріч вона потрапила до топ-десятки держав, які варто побачити 2012-го року. Авторитетний британський путівник рекомендує відвідати нашу батьківщину - поряд з Угандою, М’янмою, Бутаном та Кубою.

Україна опинилася у рейтингу на третій сходинці. Негативний імідж держави створюють самі громадяни. За словами експертів, негативні відгуки та скептичні заяви з приводу підготовки до чемпіонату відлякують потенційних туристів.

Ірина Данилевська, засновниця Ukrainian Fashion Week: "Чим більше людей скажуть, що це хороша країна, тим більше шансів, що туристи сюди приїдуть".

Про скепсис і відсутність ентузіазму свідчать результати соціологічних досліджень. Українці критично налаштовані щодо проведення Євро-2012. Організатори більш оптимістичніші.

Ірина Данилевська, засновниця Ukrainian Fashion Week: "Дві дороги, які ми ще маємо пройти - це заспокоїти і налаштувати киян, донетчан на позитивне сприйняття гостей. І друге - це заохотити людей приїжджати сюди все ж таки з більш сучасними засобами".

Крім хороших слів, Україні потрібні значні інвестиції, адже ще залишилися нерозв'язані питання інфраструктури міст.

Олег Засадний, директор департаменту Євро-2012 (Львів): "Протягом наступного року ще додатково закупимо 80 автобусів плюс 60 тролейбусів, які теж будуть виконувати ці сучасні вимоги. На жаль, 800 автобусів, які зараз їздять у Львові, не мають таких можливостей. Тому ми максимально будемо переходити до таких автобусів".

Кошти, вкладені у захід, мають стати довгостроковою інвестицією. Якщо ж український сервіс буде недостатнім для баварських хлопців - то це гроші на вітер.

Марк Лібере, спеціаліст із фінансових питань: "Є окремі успіхи, але на жаль на них кидають тінь деякі негативні події, про які ми читаємо в пресі. Чимало позитивних речей, яких є достатньо в Україні, але про них дуже мало відомо".

Відбілити імідж України під час Євро-2012 завзято взялася співачка Руслана. Вона пообіцяла, що зробить усе, аби люди на трибунах співали, а вболівальники відчували себе у грі не лише під час матчу. Чиновники ж виділили на поліпшення репутації мільйон гривень.

Via: news.finance.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~G4X3c$i

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply