Zniszczyły krzyż dla Pussy Riot. FEMEN,PUSSY RIOT,KIJÓW,

Pussy Riot

Wczoraj w Kijowie jedna z aktywistek najpierw rozebrała się, a potem... piłą motorową ścięła krzyż upamiętniający ofiary władzy radzieckiej. Działaczki zagroziły, że jeśli wyrok na oskarżone o chuligaństwo na tle nienawiści religijnej Pussy Riot będzie zbyt surowy, piły motorowe dosięgną odpowiedzialnych za to ludzi. Tymczasem członkinie zespołu sąd uznał za winne chuligaństwa motywowanego nienawiścią religijną.

azet
18.08.2012, 08:50

Nie przesadzajmy z tym entuzjastycznym poparciem biednych dziewczyn. Wyobraźmy sobie, że jakaś grupa przeciwników PiS i Rydzyka robi taki "show" przed ołtarzem w Częstochowie, inni - przeciwnicy PO podskakują na ołtarzu w kościele Popiełuszki, itd... Tez będziemy popierali? Mam watpliwości. Można kpić z Putina, pajacować na placu Czerwonym, pod pomnikami Lenina, przed cerkwia, itd. Tez swiat by to zobaczył. Teraz trzeba powalczyć o inny wyrok bo to co spotkało te biedaczki jest skandaliczne. Sąd tam uznał: skandal za skandal. Mam nadzieję, że ostateczny wyrok będzie inny, łagodniejszy.
A to ścięcie krzyża męczenników na Ukrainie? To samo. Tak protestowac nie należy.
PS Nie jestem z tych co chodzą do kościoła, popieraja PiS i oklaskują sektę Rydzyka...

Hieronim Laskin
18.08.2012, 18:36

Co za cjudowny widok, ten ścięty krzyż!

');
}
$('#shoutbox_output').scrollTop($('#shoutbox_output')[0].scrollHeight);
}

function send_msg() {
if ((new Date() - last_send) / 1000

Via: se.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~9ic9a$1Vj

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply